Dinozorun Ana Gövdesi! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Second Life Ranker Bölüm 134, Cerastopian’ın ana gövdesiyle olan mücadeleyi içerecek. Önceki bölüm, Obur imparatorun gerçek doğasını yansıtıyordu. Dahası, imparator, İnsan Ejderhası Sesha’nın yerini öğrenmek için Cain’i çağırıyor şeklinde görünüyor. Bu imparator, Ejderha etini asla tatmadığı için Yeong Woo’yu öldürdü. Böylece imparator, Ejderha etinin tadını almak için Yeong’u öldürdü.

Bir sonraki bölüm, Cain’in Ceratopsian ejderhasıyla savaşırkenki becerilerine odaklanacak. Şu demek oluyor ki dövüş dizilerinin manhwaya hakim olacağı durumlar olacak. Üstelik Tek boynuzlu kabilenin prensi ve prensesi, ejderhanın öteki beş kalbini ele geçirmek için iblislerle savaşıyor. Fakat Obur İmparator’un çağrısının arkasındaki sebep hala bir sır. Gelecek bölümün etkinlikleri hakkında daha çok informasyon için aşağıdaki makaleye göz atın!

Second Life Ranker Bölüm 134

Second Life Ranker Bölüm 134: Dinozorun Ana Gövdesi!

Second Life Ranker Chapter 134, Ceratopsian Dinozor’un karanlık sırrını keşfedecek. Cain, dinozorun bilincinin ana gövdesine girdi ve onu tamamen bitirebilir. Sadece, bu o denli kolay olmayacak. Dinozorun kalbinin hala orada olmadığı gerçeğini alır almaz vücudunu yenilediği fazlaca iyi malum bir gerçektir.

Böylece Cain, ejderhayı kalıcı olarak ortadan kaldırmak için ana bilincini öldürebilir. Sadece, dışarıda bulunan görevlilerin Sesha’nın aranmasına müdahale etme ihtimalleri vardır. O onların ana hedefiydi ve onu elde etmek için Cain’i vasıta olarak kullanıyorlar. Cain, onu kurtarmak için yetkililerin bakış açısından Sesha’nın yanı sıra ödülü almanın bir yolunu bulmalıdır.

Second Life Ranker Bölüm 134

Önceki Bölümde Ne Oldu?

Second Life Ranker’ın 133. kısmı, imparatorun yetkililerinin Tek Boynuzlu kabilenin lideriyle buluşmasıyla başladı. Sadece, yetkililerin lideri dokuz yılan gözle istifçinin Hyung Cain bulunduğunu anlamış oldu. Şu demek oluyor ki Hyung direkt işe girdi. Sonrasında yetkili, imparatorun Hyung ile ciddi şekilde ilgilendiğini deklare etti. Bu yüzden, Cain’i imparatora götürmek için oradaydı.

Hyung, yetkililerin en başından beri Sesha’nın arkasında bulunduğunu anlamış oldu. Bu yüzden onlardan ilkin Ceratopsin dinozorunu avlamasına izin vermelerini istedi. Cain’in iki meslektaşı da kalpleri almak için Dinozor bilincine girdi. Cain, meslektaşlarına esasen bir kalbi olduğundan dört kalbi toplamalarını emretti. Fakat kalbiyle hiçbir şey yapmıyordu. Dahası, bilincin ana bedenine doğru sıçradı.

Second Life Ranker Bölüm 134

Second Life Ranker Bölüm 134: Çıkış Zamanı

Second Life Ranker Chapter 134, 24 Eylül 2022’de çıkacak. Bu manhwa’daki güzel görseller, ilk yayınından bu yana gösteriyi çalıyor. Üstelik öykü, sona doğru ilerledikçe vakit içinde ilgi çekici hale geliyor. Manhwa ile ilgili daha çok güncelleme için The Anime Daily’yi takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply