Dizi TV – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 11:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Dizi TV, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Dizi TV programını saat 11:30’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sevilerek izlenen dizilerden garip bölümler, dört gözle beklenen gelişmeler ve oyuncularla ilgili hususi haberler Dizi TV’de. Programda eski dizilerden de bölümler yayınlanıyor.

Dizi TV’de bu hafta:

Aldatmak dizisinin yönetmeni ve sevilen oyuncuları ile keyifli röportajlar.
Kardeşlerim’in sevilen karakteri Süsen’e yaşam veren Lizge Eli açık ile objektif karşısına geçmiş olduğu hususi bir çekimde buluştuk.
“Dizi atv’de izlenir” sloganıyla senelerdir izleyiciyi ekrana bağlayan atv’nin yüzümüzü gülümseten dizilerini ve en gülünç karakterlerini sizler için sıraladık.

Dizi TV, atv’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 10:00’da süregelen Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet adlı programdan sonrasında saat 11:30’da başlamış olacak.

Dizi TV programının yayını, 12:15’te gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply