Dizi TV – atv, 4 Aralık 2022 Pazar 11:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Dizi TV – atv, 4 Aralık 2022 Pazar 11:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların yayın akışı sizlerle.

atv’de yayınlanan ekranların beğenilen eğlence programı Dizi TV, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Dizi TV programını saat 11:30’da atv’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece atv kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Sevilerek izlenen dizilerden ilginç bölümler, merak edilen gelişmeler ve oyuncularla ilgili özel haberler Dizi TV’de. Programda eski dizilerden de bölümler yayınlanıyor.

Dizi TV’de bu hafta:

Mutfak Bahane’nin güzel sunucusu Derya Taşbaşı, bu hafta sizler için Beşiktaş semt pazarında bir tura çıktı. Hem gezdi hem de birbirinden özel tarifler verdi.
GQ Men Of The Year ödülleri sahiplerini buldu.
Bir Küçük Gün Işığı’nın Fırat’ı Berk Oktay ile dizinin setinde karakteri ve hikaye üzerine konuştuğumuz keyifli bir röportajla karşınızdayız.

Dizi TV, atv’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 10:00’da başlayan Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet isimli programdan sonra saat 11:30’da başlayacak.

Dizi TV programının yayını, 12:15’te yayınlanan Kuruluş Osman isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply