Doya Doya Moda – TV8, 2 Aralık 2022 Cuma 14:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Doya Doya Moda, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Doya Doya Moda programını saat 14:15’te TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kendini özgür hisseden, şıklığından taviz vermeyen, tasarımdan anlayan yarışmacılar Doya Doya Moda’da yarışıyor. Yarışmacılar seçtikleri giysileri jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş’a beğendirebilmek için kıyasıya savaşım ediyor.

Doya Doya Moda, TV8’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 13:30’da başlamış olan Kadere Karşı adlı programdan sonrasında saat 14:15’te başlamış olacak.

Doya Doya Moda programının yayını, 16:00’da gösterilen Zuhal Topal’la Yemekteyiz adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply