16 Mayıs 2009‘da piyasaya sürülen açık bir şekilde popülerleşen, en iyi 50 Xbox oyunu arasında yer alan aynı zamanda 200 milyon oyuncuyu sınırını aşmış Minecraft basit yapısının yanı sıra yaratıcı ve detaycı içeriği ile geniş bir kitleye hitap ediyor.

Dünyada  sevilen ve en popüler oyunlar arasında yer alan Minecraft yaptığı işbirlikleri ile adından söz ettiriyor. Önceki yıllar da yapılan çalışmalarda The Simpsons, Star Wars markaların dışında birçok oyunla güçlerini birleştirdi, bu alanda üzerindeki çalışmalarda karakterlere bünyesinde yer veren  Minecraft bugünlerde ise Puma ile bir işbirliğine girmiş görünüyor.

puma minecraft

Oyunun yeni sürümünde yaban hayatı ön planda olmakla birlikte bir çok hayvan da oyuna eklendi.

Minecraftın giderek büyüyen yaratıcı dünyasına kurbağalar, ateşböcekleri ve Puma ile yaptığı işbirliğinden anlayacağımız üzere oyunda  leopar da bulunuyor.

PUMA x MINECRAFT işbirliğinde son derece rahatlık ön planda tutuluyor , aynı zaman da şıklığı önem verilen bu koleksiyonda giysi ve ayakkabılar ekrandan uzak bir maceraya atılmak ya da sadece rahat bir şekilde oyun oynamak istediğiniz zamanlar için oldukça iddaalı bir koleksiyon.

Her yaştan kesime hitap eden Minecraft yaptığı bu işbirliğiyle de her kesime hitap ediyor.

PUMA x MINECRAFT koleksiyonu ile hem sokakta hem oyun başında her an mağaralar ve uçurumlar arası yarışta hissedeceksiniz.

Dünyaca ünlü bu iki markanın işbirliği Minecraftın 1 trilyonluk izlenmeyi geçen resmi sosyal medya hesabı üzerinden 8 saniyelik bir video ile yayınlandı.

Video da Minecraftın ikonik karakteri Creeper’ın bir puma tarafından kovalandığı konu alınıyor.

PUMA X MINECRAFT temalı parçalar rahatlığının yanı sıra Minecraft düşkünlerinin ve birçok insanın ilgisi çekecek tasarımlar bulunuyor , koleksiyonda yer alan ürünler ayakkabı , sweatshirt , t-shirt ve eşofman gibi parçalar çocuklar ve yetişkinler için raflarda ve resmi sitelerde satışa sunuldu.Site Adresi:

Bir cevap yazın