Düşman Başına 102.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazartesi Kanal 7 İzle!

0

Düşman Başına 102.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazcaartesi Kanal 7 İzle!…Kanal 7 vizyonunda yepyeni bir macera başladı. Yayınlanmış olduğu dörutubet ekranlamış olurda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de seyircilerle byüceşuyor. Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü korumak için çaba sarfeden Riya’nın cenkı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin hisselaşmış olduğu Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini almaya geliyor. Bir yanda ananelerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğeri yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini denetlemek için uğraşan Shanti, küçüklere özgürlük verilmesini doğru bulmazca.

Düşman Başına 102.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazcaartesi Kanal 7 İzle!
Düşman Başına 102.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazcaartesi Kanal 7 İzle!

Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi hisselaşır. Oğlu Raghav, onun parasını yitirmemek için anasınin her söylediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaanasınin yaşfakat perspektifnı onaylfakatz ve özgürlüğünün arkasından koşar. Öte taraftan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan parlak zeka, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine vardığında büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi?

Shanti, ailesinin bütmeşhurğünü koruyabilecek mi? Babaanası ve karısı içinde kalan Shivam, iyi mi bir yol çizecek? Hepsi ve daha oldukçası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alacak.

Leave A Reply