Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı ile STAR TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Duy Beni dizisinin yeni kısmı 15 Eylül Perşembe akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı

Duy Beni dizisinin 11. bölüm özeti oku STAR TV. Duy Beni dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Kanat ve Ekim’in el el gelmesi kolejde bomba etkii yaratmıştır. Melisa, bu görünüm karşısında deliye döner. İkilinin sevgili olmalarının tamamımız tarafınca öğrenilmesi, Melisa’nın saygınlıkını sarsar. Kızlar artık Melisa’nın eskisi kadar kuvvetli olmadığını düşünürken, Melisa Ekim’den hesap sormakla kalmazca. Kanat’ı vicdanından vurmak için büyük bir plan yapar. Öteki taraftan okuldaki her insana yürüyebbilimselş olduğuni duyuru eden Leyla’nın en mutlu günü kotomobilsana dönmüş, Ekim’le içindeki mesafe yara dönüşmüştür. Bu durum Ekim’in içini acıtsa da aslolan hedefi için sessiz kalmaya zorunludur. Ekim, edindirbilimselş olduğu önemli bir inbiçimasyonyi büyük planını gerçekleştirmek için kullanırken; en büyük darbeyi, uğruna kendini feda etmiş olduğu dostundan alacaktır. Ekim, canı yansa da doğru byücenduğunu düşündüğü yolda adım atmaye ilaçm edecek; bu yolda karşısındaki engel en sevbilimselş olduğu şahıs olacaktır.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gaslıküyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in değindirbilimselş olduğu “Duy Beni”nin ekibinda şu oyuncular byücenuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandkomut, Burak Can, Sümeyye Aytabiatn, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazcaan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazcaırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da sonbaharel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkii altına alan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik iletilar byücenuyor. Duy Beni dizisi yazca ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Leave A Reply