Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. STAR TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Duy Beni dizisinin yeni kısmı 15 eylül perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Duy Beni 11.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ekim önemli bir kavşakndadır. İçinde byücenmuş olduğu zor durumdan çıkmak için iki seçeneği vardır. Ya kendini feda edip arkadaşını kurtaracak, ya da arkadaşının yaşamının mahvolmasına seyirci duracaktır. Bir karar verir. Leyla, artık resmi olarak ceberrütların içinde en yakın arkadaşına karşı harpmaktadır. Ekim yenilgiyi kabullenip geri çekilmeden ilkin kendine son bigün ayırmak ister. Fakat Melisa’nın beklenmedik hamlesiyle mutlyüceğu yarım kalır. Selim ve Bahar okula gelen müfettişin ceberrütlığa dur demesi için emek harcfakatlarına ilaçm ederlerken, Fikret onlara engel olmak için elinden geleni yapar. Selim ve Bahar, Ekim’den yardım istediklerinde beklemedikleri bir tavırla karşılaşırlar. Selçuk, Leyla’nın kazcaasıyla ilgili oldukca önemli bir detay öğrenir. Bu detay onu kazcaa günüyle ilgili önemli datalere götürecektir. Fikret ise onun planını bozmak için elinden geleni yapar. Kanat Ekim’deki değişimin sebebini algılamak için uğraşır fakat başarfakatz. Sonunda ona Hazcaal yardım eder. Kanat, vakası öğrendiğinde Ekim’i yitirmemek için bir plan yapar. İkilinin arası düzelmişken okulda büyük bir sürpriz onları beklemektedir.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gaslıküyor. Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazcaırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da sonbaharel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkii altına alan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik bildirilar byücenuyor. Duy Beni dizisi yazca ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in değindirbilimselş olduğu “Duy Beni”nin ekibinda şu oyuncular byücenuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandkomut, Burak Can, Sümeyye Aytabiatn, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazcaan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Leave A Reply