Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı ile STAR TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Duy Beni dizisinin yeni kısmı 29 Eylül Perşembe akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı

Duy Beni dizisinin 13. bölüm özeti oku STAR TV. Duy Beni dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Bahar’ın vefatıyla Gerçek Koleji bir kez daha sarsılır. Kamera kayıtlarında ortaya çıkan zanlı kimdir? Polis, bu sualnun ardında iz ararken, Ozan vakasın üçü onlara dokunmasın diye bir plan yapar. Dağhan’ın da bu plana dahil edilmesiyle vakalar içinden çıkılmazca bir hal alır. Okuldaki fenalüğe birinin dur demesi gerekmektedir. Selim ise Bahar’ın vefatıyla yıkılır. Zorbalıkla harpırken bir öğretmen daha şüpheli bir halde olmuştur. Kontgörevinü kaygövde Selim’in hedefinde bu kez okul yönetimi vardır. Kanat’ın dinmek bilmeyen öfkesi Ekim’in yaşamını ağırlık basmaa tercümerken, okula yeni biri gelir. Bu şahıs, gençlerin arasına bir maske ile sızacak ve Kanat’ın Ekim’e olan duygularını tekrardan sorgulfakatsına sebep olacaktır.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gaslıküyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in yazcaıya döktüğü “Duy Beni”nin ekibinda şu oyuncular byücenuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aytabiatn, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazcaan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazcaırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da sonbaharel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkii altına alan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik bildirilar byücenuyor. Duy Beni dizisi yazca ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Leave A Reply