Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. STAR TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Duy Beni dizisinin yeni kısmı 29 eylül perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Duy Beni 13.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kanat, Ekim’den yediği darbeyle sarsılmış; aşkı nefrete dönüşmüştür. Ekim ise hem sevbilimselş olduğu adamı yitirmenin hem de dostundan kazcaık yemenin etkiiyle sarsılmıştır şundan dvakası doğru byücenduğunu bbilimselş olduğu yoldan gitmiş ve yolun sonunda yahissealnız kalmıştır. Ekim, Gerçek Koleji’ndeki ve yaşamındaki yolcyüceğu sorgularken Kanat, Melisa ve Ozan gene bir araya gelmiştir. Kanat, Ekim’e daha ilkin asla göstermediği karanlık yüzünü göstermeye, onun canını yakmaya katidır. Leyla fakatcına ulaşmış, Ekim ve Kanat’ın arasının açılmasını elde etmiştir. Artık hedefi onların gene bir araya gelmesine engel olmaktır. Fakat ikilinin uzaklaşmasından yararlanmak isteyen biri daha vardır; Melisa. Leyla, Kanat’ı hem Ekim’den hem Melisa’dan uzak tutmak için uğraşmak zorundadır. Leyla, bu uğurda elinden geleni yaparken; Aziz, Leyla’nın şeytani zekasından etkilenmekten alıkoyfakatz kendini. Gerçek Koleji’nde gruplaşmalar ve cenklar ilaçm ederken, Bahar ve Selim diktatörlükla cenkım etmeye ilaçm ederler. Bahar doğru süreda doğru yerde byücenarak asla öğrenmemesi gereksinim duyulan bir inbiçimasyonye ulaşır. Öğrendiği bu inbiçimasyonyle beraber büyük bir yıkımin geleceğinden habersizdir.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gaslıküyor. Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazcaırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da sonbaharel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkii altına alan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik iletilar byücenuyor. Duy Beni dizisi yazca ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in yazcaıya döktüğü “Duy Beni”nin ekibinda şu oyuncular byücenuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aytabiatn, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazcaan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Leave A Reply