Duy Beni 7.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Duy Beni 7.Bölüm Fragmanı ile STAR TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Duy Beni dizisinin yeni kısmı 18 Ağustos Perşembe akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazan ve Murat Daltaban benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta yayınlanacak mı?

Duy Beni 7.Bölüm Fragmanı

Duy Beni dizisinin 7. bölüm özeti oku STAR TV. Duy Beni dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Ekim Aziz’in kurduğu tuzağa düşmüştür. Kanat’ın Leyla’ya da zarar verecek düşüncesi onu alt üst eder. Acaba öğrendiği gerçekleri ona özetleyebilecek midir? Diğer yanda Leyla, hayatında yeni bir sayfa açmış ve hak ettiğini düşündüğü Gerçek Koleji’ne geri dönmüştür. Yanında bu kez arkadaşı sandığı Melisa karşısında bir zamanlar can dostu fakat şimdi düşmanı kabul etmiş olduğu Ekim vardır. Üstelik Kanat’ın ona aşık bulunduğunu düşünmektedir. Leyla bu düşünceler içindeyken Kanat Ekim’e aşık bulunduğunu söyler. Diğer yanda okuldaki zorbalığın yeniden hedefi olan Emine, herkesi dönüşü olmayan bir yola sokacaktır. Sırlar teker teker ortaya çıkarken Kanat’ların evinde başka bir trajedi yaşanır. Bahar hoca herkesi istemeden olsa bir gerçekle yüzleştirecektir. Selim hoca ise kendi geçmişinin acısıyla öğrencilerini korumak için bu kez değişik bir yol dener. Sınıfın tahtasına ders mevzusu olarak “Diktatörlük Mahkemesi” yazar. Öğrenciler neyle karşılaşacaklarını bilmeden onlara gösterilen sandalyelere otururlar. Sonucu gene öğrenciler verecektir.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösterildi. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gözüküyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in yazıya döktüğü “Duy Beni”nin kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da güzel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkisi altına alan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik mesajlar bulunuyor. Duy Beni dizisi yaz ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Leave A Reply