Duy Beni 8.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Duy Beni 8.Bölüm Fragmanı ile STAR TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Duy Beni dizisinin yeni kısmı 25 Ağustos Perşembe akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Duy Beni 8.Bölüm Fragmanı

Duy Beni dizisinin 8. bölüm özeti oku STAR TV. Duy Beni dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Kanat’ın başına gelen kazcaa hepimizi derinden sarsmıştır. Haberi alan Ekim, ilk kez Kanat’ı yitirme korkusu yaşar ve içinde saklamış olduğu duygularla yüzleşir. Ekim, her ne kadar kapılıp gitse de göz ardı edemeyeceği bir gerçek vardır: Leyla! Bu durumun bilincinde olan Kanat, durumu tfakatmen değiştirecek bir hamle yaşfakat geçirmeye karar verir. Kanat’ın ölümden dönmesiyle derinden sarsılan biri daha vardır. Suna, ailesini korumak için köktencilik ve çekinceli bir karar alır. Polis kazcaa vakasıyla ilgili oldukça önemli bir gelişme kaydeder. Melisa ve Ozan, Halil’in kazcaa günü çekmiş olduğu videoyu öğrenirler. Videoyu Halil’in elinden alabilmek için bir plan yaparlar. Melisa ve Ozan, Halil’le uğraşırken oldukça da fazcalaha büyük bir oyun kuran biri vardır. Fikret, kurduğu oyunla kazcaa sualnsini tfakatmen kapatacak ve kendi yaşamını güvenceye alacaktır. Fakat her oyunda bir kazcaanan bir kaygövde olduğu benzer şekilde, bu oyuna da bir kurban gerekmektedir.

Duy Beni Dizi Mevzusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazcaan ve Murat Daltaban’ın yer almış olduğu “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. Dizinin başrollerinde yer edinen Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma mevzusunda iddialı gaslıküyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in yazcaıya döktüğü “Duy Beni”nin ekibinda şu oyuncular byücenuyor: “Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aytabiatn, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazcaan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye hususi hazcaırlanan jenerik müziği de seyirciler tarafınca büyük beğeni topladı. Toplumsal medyada da sonbaharel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor. Toplumsal medyada meydana getirilen yorumlarda dizinin etkiinde bırakan bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik bildirilar byücenuyor. Duy Beni dizisi yazca ekranında Yıldız TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Leave A Reply