Duy Beni Dizisi 10.Bölüm İzle! Star TV İzle 8 Eylül Perşembe

0

Duy Beni Dizisi 10.Bölüm İzle Yıldız TV İzle 8 Eylül Perşembe… Yıldız TV’nin sevilerek izlenen dizisi Duy Beni yeni kısmı ile 8 Eylül Perşembe gününde ekranlamış olura geliyor. Merakla ve beğenilerek izlenen dizi olan Duy Beni’nin 10.kısmınde neler yaşanacak? Duy Beni Dizisi 10.Bölüm İzle! Yıldız TV İzle 8 Eylül Perşembe…

Kanat’ın başına gelen kazcaa hepimizi derinden sarsmıştır. Haberi alan Ekim, ilk kez Kanat’ı yitirme korkusu yaşar ve içinde saklamış olduğu duygularla yüzleşir. Ekim, her ne kadar kapılıp gitse de göz ardı edemeyeceği bir gerçek vardır: Leyla! Bu durumun bilincinde olan Kanat, durumu tfakatmen değiştirecek bir hamle yaşfakat geçirmeye karar verir.

Bu zengin okyücen öğrencileri kimi süre eğlenmek kimi süre da coşkulı anlamış olur yaşfakatk için adına töre dedikleri bir sistgüvenılir içinde kendi düzeylerini kurmuşlardır. Asla kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de belirleme olana dek. Selim Bender! Hem kişisel, hem meslek yaşamında daima doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe izleyeceği yolu göstermeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının bilincindedır.

Leave A Reply