Duy Beni dizisi nerede çekiliyor?

0
Duy Beni dizisi nerede çekiliyor?

Yıldız Tv’de gösterilen Duy Beni dizisi nerede çekiliyor? Duy Beni dizisinin mevzusu nedir? Oyuncu kadrosunda hangi adlar var? Çekim yeri nerede?

Süreç Film’in hazırladığı Yıldız TVde gösterilen Duy Beni gençlik türünde bir yaz dizisidir. Ali Balcı’nın yönettiği Makbule Kosif’in yazıya döktüğü bu dizinin başrollerini Ege Kökenli, Rabia Soytür, Caner Topçu, Berk Hakman, Murat Daltaban ve Durul Bazan paylaşmaktadır. Peki Duy Beni dizisi nerede çekiliyor?

Duy beni dizisi nerede çekiliyor?

Duy Beni dizisi İstanbul’un zamanı güzellikleriyle dolu ilçelerinde çekiliyor. Galata ve Beşiktaş şeklinde mühim zamanı bölgeler çekim için kullanılıyor.

Duy beni dizisinin mevzusu: Bir kolej de öğrencilerin birbirine yapmış olduğu ruhsal ve fizyolojik zorbalığın öğrencileri iyi mi etkilediğini ele alan bir gençlik dizisi. Dizinin ana karakteri olan Ekim ve Leyla lise talebesi iki yakın arkadaştır. Bigün Ekim okula giderken yakın arkadaşı Leyla’ya vasıta çarpar ve Leyla’yı orada bırakıp kaçar. Mahalleli bunu görüp aracın peşinden koşarlar ve Leyla’ya çarpan vasıta varlıklı kesimin gittiği hususi okulun bahçesine girerken görülür.

Okul Leyla’nın başına gelenlerden sonrasında vaka daha sonuçlanmadığı halde mahalleden üç kişiye burs verme sonucu alır. Bursu Ekim, Bekir ve Ayşe alırlar. Ekim’in hedefi en yakın arkadaşı olan Leyla’ya çarpan aracın sahibini bulmaktır. Burs alıp okula başlamış olan gençler anane adı altında bir zorbalıkla karşılaşırlar. Kimse ciddi fizyolojik zarar görmediği için görmezden gelinen bir diktatörlük. Ta ki bu zorbalığa dur diyecek şahıs gelene kadar.

Okula tayini çıkan Selin Bender, daima her şart da iyiliği gören ve korumak için çaba sarfeden, insanları da bu yönde değişiklik yapmak ve yardım etmek isteyen bir insandır. Selin Bender okula ulaştıktan sonra Ekim şeklinde okul da karanlık sırların bulunduğunun farkına varır.

Duy Beni dizisinde oyuncu ekibi

Duy Beni dizisinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener şeklinde sevilen oyuncular yer ediniyor.

Duy Beni dizisi ne süre ekranlara gelecek?

Duy Beni dizisi 7 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümüyle Yıldız TV’de seyirci karşısına çıkacak.

28-06-2022
Yazar Hakkında

Ceylin Görmek

Leave A Reply