Duy Beni Dizisinin Gösterim Zamanı Belli Oldu! İlk Bölüm Fragmanı Gösterildi

0
Duy Beni Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yıldız TV’nin yeni dizisi Duy Beni başlıyor. Duy Beni dizisinin gösterim zamanı belli oldu. Merakla beklenen ilk bölüm fragmanı da gösterildi. İşte Duy Beni dizisinin bilgileri

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, Yıldız TV ekranları için çekilen iddialı yapımlardan kabul edilen Duy Beni dizisinin gösterim zamanı belli oldu. Yeni sezona damgasını vuracak dizi Duy Beni’nin yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturuyor. Yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin senaristliğini Makbule Kosif’in yazıya döktüğü ‘Duy Beni’ dizisinin oyuncu kadrosunda Berk Hakman (Selim Bender), Ege Kökenli(Bahar), Caner Topçu (Kanat), Rabia Soytürk (Ekim), Burak Can (Aziz), Helin Kandemir (Meltem), Feride Çetin (Sevinç), Sümeyye Aydoğan (Melisa), Meltem Akçöl (Hazal), Aytaç Uşun (Halil), Bedia Ener (Şükran), Alper Atak (Süleyman), Utku Coşkun (Ozan), Hamdi Alp (Selçuk), Gökçe Güneş Doğrusöz (Ayşe), Taha Bora Elkoca (Bekir), Yeliz Akkaya (Suna), Jasmin Berkiş (Ceren), Dilara Sümbül (Ece), Cemre Özşişman (Emine), Beste Kaptanoğlu, Durul Bazan (Fikret), İbrahim Yıldız (Dağhan) ve Murat Daltaban (Rıza) benzer biçimde sevilen oyuncular içeriyor. 3 faklı kanalda gösterilen benzer temalı Atv’de Kardeşlerim, Fox Tv’de Tozlu Yaka ve Yıldız Tv’de Duy Beni dizileri benzer olasa da, gençlik ve okul dizisi olarak ekranlara gelecek dizinin mevzusunda varlıklı fukara çatışmasını, zorbalığı mevzu alıyor. Duy Beni dizisinin gösterim zamanı ne vakit? Belli oldu. İşte ilk bölüm fragmanı ve beklenen gösterim zamanı…

Duy Beni Dizisi Tanıtım Fragmanı

Duy Beni Dizisi 7 Temmuz Perşembe Günü Yıldız TV’de Başlıyor

Yaz sezonu için çekilen gençlik dizisi Duy Beni’nin gösterim zamanı belli oldu. Duy Beni 7 Temmuz Perşembe günü saat 20.00 de Yıldız TV ekranlarında başlıyor. Dizinin dört gözle beklenen ilk bölüm fragmanı da yaynlandı.

Duy Beni Dizisi İlk Bölüm Fragmanı

Duy Beni Dizi Posteri

Duy Beni Dizisinin Mevzusu Ne?

Başrollerinde Caner Topçu (Kanat), Rabia Soytürk (Ekim) ve Berk Hakman (Selim Bender) Ege Kökenli (Bahar), Durul Bazan (Fikret) ve Murat Daltaban (Rıza)’ın  yer almış olduğu Duy Beni dizisi şimdiden varlıklı oyuncu ekibi ve mevzusuyla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Duy Beni dizisinde, Orta derslik bir mahallede yaşayan lise talebesi Ekim, bir sabah okula giderken ağlatısal bir vaka yaşar. Yaşamını kötü sarsan bu vaka Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir otomobil çarpmasıdır. Çarpan şahıs ise mahallenin yakınındaki varlıklı evlatların gittiği hususi bir okulun içine saklanarak kaybolur.

İspatlanamayan bu suçlama sonrasında okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak için bir karar alır. Hem yararlı olmak adına hem de bir nebze de olsa vakası tatlıya bağlamak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme sonucu alır.

Bursu kazanan üç şahıs Ekim’le beraber Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) olmuştur. Sadece Ekim’in kazanma amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir halde bulmaktır. Ekim, Leyla’ya çarpıp kaçan kişinin bu okuldan bir talebe olduğuna o denli emindir ki, onu bulup ortaya çıkarmayı amaçlar.

Okula yeni gelen üç talebe, okulun ilk günü öteki öğrenciler tarafınca adeta dışlanır ve minik görülürler. O günden sonrasında ise bu üç öğrencilerin hayatları değişerek, bugüne dek yaşamadıklar ve bilmedikleri ‘Diktatörlük!’ ile tanışarak geçer.

Varlıklı okulun varlıklı öğrencileri anane dedikleri bu şeye kimi vakit eğlenmek kimi vakit da heyecanlı anlamış olur yaşamak için yapmışlar ve kendi içlerinde bunu düzgüsel saymaktadırlar. Bu yaptıkları zorbalıklardan asla kimse bir zarar görmediği için buna kimse müdahale etmemiştir. Sadece, ta ki okula o gün yeni bir öğretmen de atama olana dek.

Hem kişisel, hem meslek hayatında devamlı doğrunun yanında olan Selim Bender (Berk Hakman), öğrencilerini iyiliğe izleyeceği yolu göstermeye çalışmış idealist bir öğretmendir. Öğrencilerin bu okulda bir sır sakladıklarının farkındadır.28-06-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda hayata merhaba dedi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply