Duy Beni Gelsin Hayat MasterChef Hangisi Daha Çok İzlendi? 8 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

0

Duy Beni Gelsin Yaşam MasterChef Hangisi Daha Fazlaca İzlendi? 8 Eylül Perşembe Reyting Neticeleri… TV’de bugün gene iddialı diziler yer alırken hangisinin daha oldukça seyredildiği merak mevzusu oldu. Bir taraftan Duy Beni dizisi, diğeri taraftan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde gösteryazcaımnırken diğeri taraftan da nerede ise her gün reyting birincisi olan MasterChef de keyifli kısmı ile seyircisinin karşısına geçti. Peki 8 Eylül Perşembe gününde reytinglerde hangisi kaçıncı sırada yer aldı?

TV8’de MasterChef Türkiye 2022 65.kısmı ile ekranlamış olura geldi. Son zfakatn içinderda daha da keyifli hale gelen MasterChef’te eleme potasına gitmemek için yarışmacılar benzetmeıya cenkım veriyor.

Yıldız TV’de ise bilözgüsa her hafta adınden bahsettiren Duy Beni dizisi 10.kısmı ile ekranlamış olura geldi. Reytinglerde geçmiş olduğumiz hafta aşağı sıralarda yer edinen Duy Beni’nin bu hafta da oldukça izlenen dizilerden olması ümit ediliyor.

Show TV’de ise 8.kısmı ile ekranlamış olura gelen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisi yer aldı. Reytinglere büyük bir yükseliş elde eden Gelsin Yaşam geçmiş olduğumiz hafta gene 1.sırada yer almıştı.

8 EYLÜL PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI:

8 Eylül Perşembe gününe ilişkin reyting neticeleri derhal derhal belli olmadı. Sonuçlar açıklanır açıklanmazca sayfamızda olacaktır.

GEÇEN HAFTAKİ REYTİNG SONUÇLARI:

1 Eylül zfakatnınde şovlen programların reyting neticeleri açıklandı.

Total’de 1.sırada Show TV’de seyirciyle byüceşan “Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde”, 2. sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye”, 3.sırada ATV’de şovlen “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde”, 2.sırada “Masterchef Türkiye” 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

Duy Beni Gelsin Hayat MasterChef Hangisi Daha Çok İzlendi? 8 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

Leave A Reply