Duy Beni – Star TV, 15 Eylül 2022 Perşembe 19:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Duy Beni – Yıldız TV, 15 Eylül 2022 Perşembe 19:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Duy Beni, 15 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Duy Beni programını saat 19:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İstanbul’un orta halli mahallerinden birinde basit bir yaşam yaşayan lise talebesi Ekim’in yaşamı, gözünün önünde gerçekleşen ağlatısal bir trafik kazasıyla altüst olur. Ekim’in kazaya dair hatırlamış olduğu tek şey şoförün yüzündeki maske ve yerde kanlar içinde yatan arkadaşı Leyla’dır.

Leyla’ya çarpıp kaçan otomobil, mahalleye de oldukca yakın bir kampüsü olan Gerçek Koleji’nde saklandığını öğrenen mahalleli isyan çıkarır. Otomobil bu varlıklı ve ayrıcalıklı ailelerin evlatlarının okumuş olduğu okulda adeta sırra kadem basar.

Duy Beni, Yıldız TV’de gösterilen ve 15 Eylül 2022 Perşembe günü saat 18:15’te süregelen Yıldız Haber isminde programdan sonrasında saat 19:00’da başlamış olacak.

Duy Beni programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply