Duy Beni – Star TV, 20 Kasım 2022 Pazar 03:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Duy Beni – Yıldız TV, 20 Kasım 2022 Pazar 03:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Duy Beni, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Duy Beni programını saat 03:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İstanbul’un orta halli mahallerinden birinde basit bir yaşam yaşayan lise talebesi Ekim’in yaşamı, gözünün önünde gerçekleşen ağlatısal bir trafik kazasıyla altüst olur. Ekim’in kazaya dair hatırlamış olduğu tek şey şoförün yüzündeki maske ve yerde kanlar içinde yatan arkadaşı Leyla’dır.

Leyla’ya çarpıp kaçan otomobil, mahalleye de oldukça yakın bir kampüsü olan Gerçek Koleji’nde saklandığını öğrenen mahalleli isyan çıkarır. Otomobil bu varlıklı ve ayrıcalıklı ailelerin evlatlarının okumuş olduğu okulda adeta sırra kadem basar.

Duy Beni, Yıldız TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 01:00’de süregelen Prometheus isminde programdan sonrasında saat 03:30’da başlamış olacak.

Duy Beni programının yayını, 06:00’da gösterilen Güzel Köylü isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply