Ebru & Murat Bu Sabah – Show TV, 16 Eylül 2022 Cuma 08:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Ebru & Murat Bu Sabah – Show TV, 16 Eylül 2022 Cuma 08:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Ebru & Murat Bu Sabah, 16 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Ebru & Murat Bu Sabah programını saat 08:00’de Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye ve dünyadan haberler, güncel vakalar, gerçek yaşam hikayeleri ‘Bu Sabah’ta seyirciyle buluşuyor. SHOW Haber’in desteğiyle hazırlanan program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi her sabah izleyiciyi dopdolu içeriğiyle karşılıyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Ebru & Murat Bu Sabah, Show TV’de gösterilen ve 16 Eylül 2022 Cuma günü saat 06:00’da süregelen Yeni Gelin adlı programdan sonrasında saat 08:00’de başlamış olacak.

Ebru & Murat Bu Sabah programının yayını, 10:00’da gösterilen Şimal Yıldızı: İlk Aşk adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply