Ebru & Murat Bu Sabah – Show TV, 25 Ocak 2023 Çarşamba 08:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Ebru & Murat Bu Sabah, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Ebru & Murat Bu Sabah programını saat 08:00’de Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye ve dünyadan haberler, güncel vakalar, gerçek yaşam hikayeleri ‘Bu Sabah’ta seyirciyle buluşuyor. SHOW Haber’in desteğiyle hazırlanan program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi her sabah izleyiciyi dopdolu içeriğiyle karşılıyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Ebru & Murat Bu Sabah, Show TV’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 06:00’da başlamış olan Yeni Gelin adlı programdan sonrasında saat 08:00’de başlamış olacak.

Ebru & Murat Bu Sabah programının yayını, 10:00’da gösterilen Güzel Günler adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply