Eileen Gray Furniture

Eileen Gray Furniture

Eileen Gray Bibendum Sandalyesini Vurgu Parçası Olarak Kullanmak için 5 Fikir

Eileen Gri Bibendum Sandalye

Eileen Gri Sandalye, mekanınızın içini vurgulayacak kadar işlevsel ve güzel. Zamanın testine dayandı ve iç mekanınızın ilginç görünmesi için gerekenlere sahip, harika bir konuşma başlatıcı olduğundan bahsetmiyorum bile. Mekanınıza bir sandalye ekleyin ve misafirlerinize benzersiz ve türünün tek örneği bir hikaye anlatmasına izin verin.

Asla modası geçmemiş gibi görünen modern bir klasik sandalye. Yüzyılın ortalarında modern çağda tasarlanan sandalye, yeniliğin özüdür. Zamansız ve esnek tasarımı nedeniyle popüler olmaya devam ediyor ve birçok ev sahibinin kalbinde yer buluyor.

Sıradan iç mekanınızı Eileen Gray Bibendum Sandalyesinden daha muhteşem bir şeye dönüştürmenin daha iyi bir yolu yoktur. Farklı renklerde mevcut olan doğru sandalyeyi seçmek kafa karıştırıcı ve bunaltıcı olabilir. Pelüş bir salon oturma yeri ve iç mekanınıza ekleyebileceğiniz hem işlevsel hem de yeterince güzel bulacağınız boru şeklindeki gövde ile birlikte gelir.

Modern iç dekorunuzu Tamamlayın
Çok yönlü sandalye hemen hemen her iç dekorda işe yarayabilir. Farklı büyüklükteki insanları desteklemek aşırı büyüklüktedir. Kavisli sandalye çizgileri, eğlenceli bir görünüm için temiz, modern alanınızı düz çizgilerle tamamlayabilir. Alternatif olarak, doğal temalı bir iç mekanı, doğal bir dokunuşla rahat bir görünüm için taş veya ahşap gibi unsurlarla karşılaştırabilir.

Sandalyenin geometrik çizgileri, oturma odası, mutfak veya yatak odası olsun, modern alanınızı tamamlayacak. Yaşam alanınızdaki varlığının bir imzasını ekleyecektir.

Oturma Odanıza Renk Tonları Ekleyin
Eviniz griler, beyazlar veya siyahlar gibi nötr renklerdeyse, ona hayat vermek için renk tonları eklemek isteyebilirsiniz. Oturma odanıza eklemek için seçtiğiniz koyu renkte Eileen Gri Sandalyeyi seçin. Tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan bir renk seçin. İç mekanınız için doğru gölgeyi seçmenize yardımcı olması için renklerin anlamını anlamak da önemlidir.

Örneğin kırmızı veya sarı renkler oturma odanıza hayat ve enerji katabilir. Renkler cesur kişiliğinizi de yansıtabilir. Evinizde bir merkez parçası olarak hareket edecektir. Ziyaretçiler doğrudan kapınızdan geçtiğinde, fark edecekleri ilk şey odanın karşısındaki cesur aksanlı sandalyedir.

Fonksiyonel Formu için Yatak Odasında kullanın
Yatakta olmadan odanızda rahatlamanız gereken zamanlar için sandalyeyi yatağınızın kenarında tutun. Yatmadan önce okuyacak bir kitabınız varsa, sandalye size okumanın tadını çıkarmanız için en iyi yeri sağlayacaktır. Yükseltilmiş görünüm için mevcut dekorunuza uyacak bir renk seçin.

Bebek Odası
Sallanan sandalye olarak kullanmak için sandalyeyi bebek kreşinizin penceresine yakın bir yere yerleştirin. Bebeğinizi uyumak için sakinleştirirken veya bebeğinizi emzirirken kullanın.

Şöminenin Karşısında
Oturma odasına renk katmak için kullanmanın yanı sıra, kışın şöminenin karşısında ısınırken kullanabileceğiniz rahat bir sandalyedir.