Ekonomi Arası – FOX, 24 Kasım 2022 Perşembe 10:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Iktisat Arası, 24 Kasım 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Iktisat Arası programını saat 10:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Uzman konuklarla, ekonomideki ve para piyasalarındaki son dakika gelişmelerinin yanı sıra, ekonomide son devrin en oldukça ilgi çeken mevzularından kripto para konuşuluyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Iktisat Arası, FOX’de gösterilen ve 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat 07:15’te başlamış olan İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu adlı programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Iktisat Arası programının yayını, 10:15’te gösterilen Çağla ile Yeni Bir Gün adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply