Ekonomi Arası – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 11:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Iktisat Arası – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 11:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Iktisat Arası, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Iktisat Arası programını saat 11:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Uzman konuklarla, ekonomideki ve para piyasalarındaki son dakika gelişmelerinin yanı sıra, ekonomide son devrin en fazlaca ilgi çeken mevzularından kripto para konuşuluyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Iktisat Arası, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 08:30’da başlamış olan Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu isminde programdan sonrasında saat 11:15’te başlamış olacak.

Iktisat Arası programının yayını, 11:20’de gösterilen Kapımdaki Dedektif isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply