Ekonomi Arası – FOX, 7 Eylül 2022 Çarşamba 10:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Iktisat Arası – FOX, 7 Eylül 2022 Çarşamba 10:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Iktisat Arası, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Iktisat Arası programını saat 10:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Uzman konuklarla, ekonomideki ve para piyasalarındaki son dakika gelişmelerinin yanı sıra, ekonomide son devrin en oldukca ilgi çeken mevzularından kripto para konuşuluyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Iktisat Arası, FOX’de gösterilen ve 7 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 08:00’de başlamış olan İlker Karagöz ile Çalar Saat adlı programdan sonrasında saat 10:45’te başlamış olacak.

Iktisat Arası programının yayını, 10:50’de gösterilen Çağla ile Yeni Bir Gün adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply