Elle Geri Dönecek mi? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Düzey Atlayamayan Oyuncu 79. Bölüm tamamen Elle’nin gençleşmesiyle ilgili olacak. Önceki bölüm tamamen Oppa’nın fikir sürecini temizlemesiyle ilgiliydi. Yoobin onu bekliyordu fakat kuleden zamanında çıkamadı. Sadece Oppa, önceki bölümde Elle’nin tekrardan doğabileceğini fark etti. Kılıç gözlemcisine gitti ve ona süreci sordu.

Bir sonraki bölüm, Oppa için hem bir meydan okuma hem de bir fırsat olacak. Elle’yi yeniden kullanmanın bir yolunu bulması gerekiyor. Elle, Mukaddes Kılıçların hükümdarıydı, bu yüzden onu tekrardan canlandırmak o denli kolay olmayacaktı. Sadece Seonhook’un kulenin anlam ifade etmeyen bir şey yapmadığı önerisi göründüğünden oldukca daha derin bir anlam taşıyor şeklinde görünüyor. Manhwa’da bundan sonrasında nasıl biteceğini öğrenmek için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Seviye Atlayamayan Oyuncu Bölüm 79

Düzey Atlayamayan Oyuncu Bölüm 79: Sırada Ne Olacak?

Düzey Atlayamayan Oyuncu 79. Bölüm, Oppa için en büyük zorluklardan biri olacak. Lou, önceki bölümde Elle’nin kulede tekrardan doğduğu şeklinde tekrardan doğabileceğini deklare etti. Lou’nun kulenin 30. katındaki kalıntıları, bir sonraki katta egosunu üretmek için kullanıldı. Aynı şekilde, tüy yada Elle jetonu Elle’yi yenilemek için kullanılabilir.

Sadece Oppa, hem ölümü hem de yaşamı beraber kullanmanın bir yolunu bulmalıdır. Mukaddes kılıçların hükümdarı Yaşamın simgesidir. Bu yüzden Oppa, Lou ve Elle’yi diğerine zarar vermeden aynı anda kullanmayı öğrenmelidir. Lou bunun imkansıza yakın bulunduğunu söylemiş oldu. Sadece Oppa, iki üstün gücü kullanamazsa Elle’nin egosunu yenileyemezdi.

Seviye Atlayamayan Oyuncu Bölüm 79

Önceki Bölüm Nasıldı?

Düzey Atlayamayan Oyuncu’nun 78. kısmı, Elle’nin kaybından sonraki vakaları kapsıyordu. Oppa’nın arkadaşı Sunghoon onu Yoobin’in kollarından eve taşıdı. Sunghoon, önceki bölümde doktoru Oppa’nın kullanımına sunmuştu. İkisi beraber birazcık bira içtiler. Sadece Oppa, vakayla ilgili olarak Sunghoon ile hiçbir şey paylaşamadı. Sunghoon, Oppa’ya anası aşırı derecede hasta olduğundan yalnız yaşadığını söylemiş oldu.

Oppa dışarı çıktı ve Lou ile duygularını temizlemeye çalıştı. Bundan sonrasında Oppa, Elle Simgesini kullanarak Elle’yi ölümden geri getirebileceğini keşfetti. Hızla kılıç ustasına geri döndü ve ondan Elle’nin fizyolojik formunu düzeltmesini istedi. Sadece Lou, Oppa’nın Yaşam ve ölümü beraber kullanımı ve Elle’nin Yaşam olan kökünü geri getirmesi icap ettiğini deklare etti.

Seviye Atlayamayan Oyuncu Bölüm 79

Düzey Atlayamayan Oyuncu Bölüm 79: Çıkış Zamanı

Düzey Atlayamayan Oyuncu 79. Bölüm 10 Eylül 2022’de yayınlanacak. Sadece, yayıncılar tarafınca resmi bir onay yok. Sadece itibari manhwa, çoğu zaman zamanında yayınlayandır. Naver, Webtoon ve Kakaopage’nin resmi sitelerinde okunabilecek. Anime ve manhwa ile ilgili bu tür şeyler için sayfamızı takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply