Emanet 3.Sezon 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Emanet 3.Sürem 2.Fragmanı ile hafta içi her akşam KANAL 7 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Emanet dizisinin yeni kısmı Pazcaartesi akşamı 19.00’da KANAL 7’de!

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Yusuf Özkan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Emanet bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Emanet 3.Sürem 2.Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakiloönüllü, genç ve sonbaharel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefat etmesiyle sarsılır. Artık ne paözgüına olursa olsun haiz çıkması gereksinim duyulan bir emaneti vardır; beş yaşlarındaki yeğeni Yusuf… Sadece Seher’in işi asla kvaka olmayacaktır. diziris.com Bu sebeple sert kaideları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yfakatn Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Enerjisini mütevazcaice masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yfakatn Kırımlı’ya karşı fakatnsız bir cenkımye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süreden beri gizli saklı saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yfakatn’ın kalplerinde bambaşka bir emanet gelişmeye başlatacaktır.

Emanet Dizi Mevzusu

“Her emanet mukaddes bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde…” Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakiloönüllü, genç ve sonbaharel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefat etmesiyle sarsılır. Artık ne paözgüına olursa olsun haiz çıkması gereksinim duyulan bir emaneti vardır; beş yaşlarındaki yeğeni Yusuf… Sadece Seher’in işi asla kvaka olmayacaktır. Bu sebeple sert kaideları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yfakatn Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Bir yanda ablasının vefat etmesiyle sarsılıp yeğenine haiz çıkmaya çalışan Seher, diğeri yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yfakatn… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu harbinde tek kazcaanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanlamış olurın öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.

Enerjisini mütevazcaice masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yfakatn Kırımlı’ya karşı fakatnsız bir cenkımye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süreden beri gizli saklı saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yfakatn’ın kalplerinde bambaşka bir emanet gelişmeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 vizyonunda seyirciyle byüceşuyor. Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnazca Ekren, Zeynep Nazca, Derya Ertun.

Leave A Reply