Emanet 418.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Emanet 418.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Emanet 418.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Emanet 418.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. KANAL 7 vizyonunda büyük coşkula izlenen Emanet dizisinin yeni kısmı 13 Eylül Salı akşamı saat 19.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Yusuf Özkan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Emanet bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Emanet 418.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakiloönüllü, genç ve sonbaharel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefat etmesiyle sarsılır. Artık ne paözgüına olursa olsun haiz çıkması gereksinim duyulan bir emaneti vardır; beş yaşlarındaki yeğeni Yusuf… Sadece Seher’in işi asla kvaka olmayacaktır. Şu sebeple sert kaideları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yfakatn Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Enerjisini mütevazcaıce masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yfakatn Kırımlı’ya karşı fakatnsız bir harpımye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süreden beri gizli saklı saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yfakatn’ın kalplerinde bambaşka bir emanet gelişmeye başlatacaktır.

Emanet Dizi Mevzusu

“Her emanet mukaddes bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde…” Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakiloönüllü, genç ve sonbaharel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefat etmesiyle sarsılır. Artık ne paözgüına olursa olsun haiz çıkması gereksinim duyulan bir emaneti vardır; beş yaşlarındaki yeğeni Yusuf… Sadece Seher’in işi asla kvaka olmayacaktır. Şu sebeple sert kaideları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yfakatn Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Bir yanda ablasının vefat etmesiyle sarsılıp yeğenine haiz çıkmaya çalışan Seher, diğeri yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yfakatn… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu cenginde tek kazcaanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanlamış olurın öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.

Enerjisini mütevazcaıce masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yfakatn Kırımlı’ya karşı fakatnsız bir harpımye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süreden beri gizli saklı saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yfakatn’ın kalplerinde bambaşka bir emanet gelişmeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 vizyonunda seyirciyle byüceşuyor. Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnazca Ekren, Zeynep Nazca, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Yaşam Olcay

Leave A Reply