Emanet 418.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!

0

Emanet 418.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden sonbaharel bölümleriyle seyircilerle byüceşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 417.Kısmı ile Emanet 19 Eylül Pazcaartesi saat 20.00′ da Kanal 7 vizyonunda olacak. Emanet 418.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 418.Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutlyüceğu elde ettiğını düşünürken tüm yaşamı tepe taklak olan Yfakatn, diğeri yanda anasındson olarakra sığındığı tek linanç olan teyzesini de kaygövde ufak Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yfakatn ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile seyircisiyle byüceşacak. Ekranlamış olurın coşkula takip edilen dizisi Emanet üçüncü sfaizda aksiyonun dozunu arttıracak.

Emanet 417. Bölüm 2. Tanıtım | KONUŞMAYACAKSIN!

Seher’in ölümündson olarakra Yusuf içine kapanır. Bir taraftan ölen karısının yasını tutan Yfakatn diğeri taraftan da biricik yeğenini tekrardan güldürmek ister. Fakat Yfakatn’ın bulmuş olduğu çaslımler aslabir işe yarfakatz. Öte taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır.

Leave A Reply