En Büyük Şaban – Show TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 23:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için En Büyük Şaban – Show TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 23:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi En Büyük Şaban, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. En Büyük Şaban programını saat 23:45’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Memleketinden çıkıp İstanbul’a amcasının oğlunun yanına gelen Şaban’ın, otobüsten inmesiyle dolandırılması bir olur. Açıkgöz bir adam Boğaziçi Köprüsü’nü satarak onu dolandırır. Sonrasında Şaban adamı aramaya koyulurken kendini asmakta olan birini görür ve onu kurtarmış olur. O saatten sonrasında can ciğer dost olurlar; fakat kurtardığı insanın bir problemi vardır. İçkici olan bu adam ayılınca hiçbir şeyi hatırlamamaktadır.

Şaban’la da hep sarhoş zamanlarında dost olan bu adam ayılınca hiçbir şey anımsamaz. Şaban, o arada kör bir kıza gönlünü kaptırır ve onu kurtarmak için çabalar.

Bu film, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

En Büyük Şaban, Show TV’de gösterilen ve 7 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 21:45’te süregelen Doğu Bülbülü isminde programdan sonrasında saat 23:45’te başlamış olacak.

En Büyük Şaban programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply