En Hamarat Benim 23 Kasım 2022 Puanları (Selma)

0

Bu makalemizdesize günlük olarak yayınladığımız : Fox Tv Ekranlarında Gösterilen Kadir Ezildi Sunmuş olduğu Hanımlarla Yiyecek Programı Bugün Neler Yaşandı ? Haftanın birincisi En Hamarat Benim 23 Kasım 2022 Puanları (Selma) İşte detaylar..

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de haftanın 3. günün de yarışacak isim belli oldu. Bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Selma hanım ne kadar hamarat bulunduğunu gösterecek. Selma hanıma program sonunda verilen puanlar da yazımızın devamında.

23 Kasım Çarşamba En Hamarat Benim Puan Neticeleri Açıklandı mı? Haftanın 3. günü yarışmacısı Semiha FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden kabul edilen Selma kaç puan aldı? En Hamarat Benim Selma hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Selma Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu şeklinde bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafınca dört gözle beklenen yarışmacılardan biriside Selma Şivil oldu. Selma hanım iddialı konuşmaları ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye’nin en fazlaca izlenen yiyecek  programlarından kabul edilen En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Selma hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Selma hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyleki ki;

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 313. bölüm de Selma ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Selma yapmış olduğu temizlik diğeri yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta fazlaca titiz bulunduğunu söyleyen Selma yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Selma verilen puanlar şu şekilde;

  • Semiha: x Puan
  • Meral: x Puan
  • Mürvet: x Puan
  • Semra: x Puan

Selma Toplam Puan: xx

En Hamarat Benim 313. Bölüm

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 23 Kasım 2022 Puanları | Çeyreği Kim Aldı?

Leave A Reply