En Hamarat Benim – FOX, 2 Aralık 2022 Cuma 12:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? En Hamarat Benim – FOX, 2 Aralık 2022 Cuma 12:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı En Hamarat Benim, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. En Hamarat Benim programını saat 12:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Birbirinden keyifli ve becerikli beş yarışmacı ilkin temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapıyor, evler temizlendikten sonrasında ise mutfakta hünerlerini sergiliyor.

Kendine güvenen hamarat yarışmacılar ek olarak çay saati için de birbirinden nefis yiyecekler hazırlıyor, sofralar kuruyor. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı, büyük ödülün sahibi oluyor.

Bu eğlence programı, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

En Hamarat Benim, FOX’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 10:15’te başlamış olan Çağla ile Yeni Bir Gün adlı programdan sonrasında saat 12:30’da başlamış olacak.

En Hamarat Benim programının yayını, 16:30’da gösterilen Yasak Elma adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply