En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren 4 Banka 2023

0

Bankalar tarafından sunulan krediler çeşitli ihtiyaçlara yönelik rağbet gören kredili ürünler kapsamında yer almaktadır. Buna yönelik tüketiciler kendileri için gerekli olan nakit para akışını da genellikle bankalar yoluyla halletmektedirler. Bankalar zamanında ödemeleri yapıldığı takdirde faiz dışında en uygun borç edinebilecek detaylara sahip olmaktadırlar. Öte yandan bu kredilere sahip olabilmek için ise önemli birkaç şartın da yerine getirilmesi istenmektedir. Bu kapsamda birçok kişinin düşük faizli ihtiyaç kredileri üzerine yoğunlaştığını göz önünde bulundurarak Türkiye’de faaliyet gösteren en düşük faizli kredi veren bankalar üzerine bu yazımızı oluşturduk. Konumuz dahilinde s2022re en uygun faizli kredi veren bankalar üzerine bilgiler sunarak s2022rinde bu tür işlemlerde doğru bir adım atmanızı sağlayacağız.

En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Nasıl Bulunur?

Kredilere yönelik tüketiciler genellikle internet veya TV reklamlarından edindikleri bilgiler doğrultusunda öğrenme durumunu yaşıyor. Özellikle de internet ortamında anlık olarak tüm faiz ve diğer banka kredi bilgileri hakkında bilgi sahibi olabilmek oldukça mümkün. Birçok kaynak sitede de başta olmak üzere genellikle bankaların resmi web siteleri üzerinden kredi hesaplama araçları doğrultusunda birebir doğru bilgileri verdiklerini de söylemek mümkün. Bankalar tarafından verilen bu bilgiler tamamen banka prosedürlerine uygun ve gerçek bilgiler içermektedir. Şimdi gelelim en uygun fa2022rle kredi sağlayan 4 bankanın hangileri ve ne gibi özelliklere sahip olduklarına.

Düşük Faizli Vakıfbank Kredisi

İlgili banka genellikle kefil üzerinden kredi sağlasa da bunu her zaman tekrarlayan bir banka olmamaktadır. Genellikle gelir belgesi ve kredi notu gibi önemli detaylara takılı kalan Vakıfbank kredi kapsamında düşük fa2022rle hizmet vermektedir. Kuruluş Yılı Dönümü Kredisi adı altında sunduğu kredi paketinde ise sadece 1800 ve üzeri kredi notuna sahip olan müşterileri için %1,30 faiz oranı ile kredi sağlamaktadır. Teminat istemeyen banka bir defalığa mahsus olmak üzere kredi tutarının %0,5’i kadar tahsis ücreti talep etmektedir. Talep edilen tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV tutarı dahil olmaktadır.

 Düşük Faizli Halkbank Kredisi

Kredili ürünler üzerine en uygun faiz oranları sunan bankalardan biri de Halkbank olmaktadır. Özellikle de emekliler ve memurlar için sürekli kampanyalar düzenleyen devlet destekli banka kuruluşu, Özel Sektör ve Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi adı altında %1,35’den başlayan faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Tahsis ücreti içerisine %5 oranında Banka Sigorta Muamele Vergisi yani BSMV dahil edilerek kredi sunulmaktadır. Buna yönelik banka herhangi bir kefil veya teminatta istememektedir.

Düşük Faizli ICBC(Tekstilbank)Kredisi

Daha önceleri Tekstilbank olarak bilinen ve Uzakdoğu kaynaklı dev bir banka kuruluşu himayesine geçen banka günümüzde ICBC Bank Turkey adıyla hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ediyor. İlgili banka hem ülke genelinde gelişim göstermek, hem müşteri sayısını yükseltmek, hem de müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek adına sunmuş olduğu “Hesaplı Kredi” paket ürününü %1,35 faiz oranı ile tüketicilere sağlamaktadır. Teminat ve kefil istemi olmayan banka tarafından birtakım belgeler istenebilmektedir.

 Düşük Faizli Ziraat Bankası Kredisi

Son olarak araştırıp derlediğimiz banka yine devlet destekli bir kuruluş olmaktadır. Genel olarak çiftçi ve öğrenci kesimine yönelik müşteri potansiyeli yüksek olan Ziraat Bankası, en uygun kredi ürünleri ile müşterisi ve müşterisi olmak isteyenlere yönelik krediler vermektedir. %1,37 faiz oranlarıyla başlayan kredilere şube, internet ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Leave A Reply