Ercan Saatçi ile ‘Fazlaca Akustik’ Programı Yıldız TV Ekranlarında Başlıyor!

0
Ercan Saatçi ile ‘Çok Akustik’ Programı Star TV Ekranlarında Başlıyor!

Fazlaca Akustik ekranlara geri dönüyor! Ercan Saatçi’nin 2020 senesinde Kanal D ekranlarında yapmış olduğu ‘Fazlaca Akustik’ programı yeni bölümleri Yıldız Tv ekranlarında tekrardan başlıyor!

Sezonluk dizilerin bittiği yaz döneminde, kanallar da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Yaz sezonu dizilerinin ve eğlence programlarının ekranlara gelmeye başladığı bu zamanda Ercan Saatçi de seyirci ile tekrardan buluşmaya hazırlanıyor. Daha evvelde de bildiğimiz ‘Fazlaca Akustik’ adlı müzik programı ile uzun süredir ekranlardan uzak kalan Ercan Saatçi’den fanatiklerine müjdeli haber geldi. 2020 senesinde Ercan Saatçi Fazlaca Akustik adlı kendi evinde bulunan müzik stüdyosunda, yapmış olup sunmuş olduğu müzik programını Kanal D ekranlarında kısa süre sunmuştu. İlgiyle izlenilen program Fazlaca Akustik’te meşhur adları konuk olarak ağırlayan Ercan Saatçi konukları ile beraber şarkı söyleyip sunuyordu. Gene aynı formatta yeni sürem yeni bölümleri ile kulakların paslarını silmeye geliyor. 1968 doğumlu başarı göstermiş sanatçı Ercan Saatçi bilindik programı Fazlaca Akustik ile bu kez Yıldız Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Müzik ve eğlence programı Fazlaca Akustik yeni sürem ne vakit? Hangi Kanal da? Ne vakit yayınlanacak? İşte merak edilenler…

Ercan Saatçi’nin Sunmuş olduğu ‘Fazlaca Akustik’ Yeni Bölümleri İle Yıldız Tv’de

54 yaşındaki müzisyen, besteci, söz yazarı ve yapımcı Ercan Saatçi 2010 senesinde bir dönem sunmuş olduğu müzik-eğlence programı Fazlaca Akustik ile yeni sezonda Yıldız TV ekranlarında başlıyor.

Youtube’de akustik furyasının alıp başını gittiği bir dönemde bu formatı TV ekranına taşıma düşüncesinde bulunan Ercan Saatçi, Kanal D ekranlarında kısa süre yayınlanmış ve sonrasında da TV+ dijital platformunda karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise programın tekrardan ekranlara döneceğinin müjdesi geldi. Kanalının da belli olduğu programın ilk tanıtım fragmanı da gösterildi.   

‘’Her birimizin hayatlarına dokunmuş şarkılarla, türkülerle, yeni hatıralar biriktirmek için söylüyoruz, söyleşi ediyoruz.’’ Yeni program #ÇokAkustik tanıtımı yayında! Yakında Yıldız’da!

Haftanın hangi günü yayınlanacağı bilinmeyen programın daha önceki sezonlarında haftasonu Cumartesi- Pazar geceleri 23.30’dan sonrasında yayınlandığı biliniyor.

Fazlaca Akustik Müzik Programı Ne Vakit Başlıyor?

Meşhur müzisyen Ercan Saatçi tarafınca yeni sezonda da sunulacak program gene meşhur konukları ağırlayacak ve bir taraftan söyleşi bir taraftan da müzik şöleni verecek. Müziğe doyacağımız Fazlaca Akustik programında Hakan Altun, Cem Yılmaz, Ata Demirer şeklinde birbirinden meşhur adları de konuk olarak göreceğiz.

Gene daha önceki formatında devam edecek program yakında Yıldız TV de yayınlanacak. Hemen hemen net bir tarih belirtilmeyen Fazlaca Akustik programı kaliteli bir müzik ziyafeti sunmak için yaz döneminde gelecek günlerde başlamış olacak.  

26-06-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda hayata merhaba dedi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply