Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya – FOX, 23 Eylül 2022 Cuma 02:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya – FOX, 23 Eylül 2022 Cuma 02:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen programı Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını saat 02:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sunuculuğunu meşhur Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin üstlendiği programda, konuklar, hayatlarında ihtilaf yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya geliyor ve sıkıntılarına deva arıyor. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işlendiği programda, birçok mesele masaya yatırılıyor.

Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklıyor ve kimin haklı olduğu mevzusunda fikrini söylüyor.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, FOX’de 23 Eylül 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 02:15’te başlamış olacak.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının yayını, 05:00’te gösterilen Bay Yanlış adlı program başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply