Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya – FOX, 9 Eylül 2022 Cuma 16:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya – FOX, 9 Eylül 2022 Cuma 16:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen programı Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, 9 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını saat 16:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sunuculuğunu meşhur Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin üstlendiği programda, konuklar, hayatlarında ihtilaf yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya geliyor ve sıkıntılarına deva arıyor. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işlendiği programda, birçok problem masaya yatırılıyor.

Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklıyor ve kimin haklı olduğu mevzusunda fikrini söylüyor.

Bu program canlı olarak yayınlanacaktır ve “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya, FOX’de gösterilen ve 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 13:00’te süregelen En Hamarat Benim isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının yayını, 19:00’da gösterilen Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply