Eternal Boys Anime İkinci Fragmanı Çıktı! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Eternal Boys Anime’nin yapımcıları, yaklaşmakta olan anime için yeni fragmanı ortaya çıkardı. Sadece, yeni görüntüler yaklaşmakta olan anime için yeni fragmanı ortaya çıkardı. Sadece yeni görüntüler yalnız tanıtım amaçlı değildi. Animenin yeni oyuncularından bazılarını içeriyordu. Ek olarak hayranlar animenin açılış ve bitiş tema şarkılarını da dinlediler. Fakat daha çok ilerlemeden ilkin, animenin kaynak mangası hakkında bilmenizde fayda olan her şey burada!

Yapım stüdyosu Manpuku Geino, başlık niteliğindeki manganın öyküsünü yazdı. Sadece, Chansana kaynak manganın illüstratörüdür. Manganın orijinal yayını 15 Nisan 2022’de başladı. Media Factory yayını, mangayı Aylık Comic Gene dergisinde yayınladı. Liden Films stüdyosu, yakında çıkacak olan anime serisi için mangayı uyarladı. Animenin duyurusu hakkında daha çok data için aşağıdaki makaleye göz atın!

Eternal Boys Anime: Yeni Fragman Oyuncu Bilgilerini Deklare etti!

Eternal Boys Anime fragmanı, animenin resmi sitesinde gösterildi. Fragman, animenin iki idol grubunu içeriyordu. Beyler ilk idol grubuydu, ikinci grup ise Story of Love oldu. Eski grup Shotaro Morikubo, KENN, Takuma Terashima ve Jun Kasama’yı içeriyordu. Bu oyuncular, gelecek animede Sawao, Ui, Renji ve Etsuro karakterlerini temsil edecek.

Ek olarak, ikinci grupta Chiaki, Shugo ve bitiş tema şarkısını seslendiren daha pek oldukça oyuncu yer alacak. Yeni şarkının adı Friends. Sadece açılış şarkısının adı Dreamy Life. Yapımcılar ek olarak animeyi Tokyo’da tanıtmak için dört bölümlük bir yayınlanma düzenlediler. Animax ve BS Fuji, animeyi kendi platformlarında yayınlayacak.

Ebedi Erkekler Anime

Animenin Mevzusu Ne Olacak?

Animenin hikayesi, orta yaş kriziyle karşı karşıya kalan bir adam ekibi hakkında. Kırk yaşına girdiler ve bu yaşta idol grup olmak istiyorlar. Sadece şartlar onlar için gençlerinki kadar rahat değildir. Düşük güç ve çeviklik onları hayallerinden uzaklaştırır. Sadece grup, önlerine çıkan her problemi tırmanmaya karar verdi.

Ek olarak, bu adamların görünüşüyle ​​ilgili bazı problemler var. Bu gerçek bir sorundur, bundan dolayı anime kendi bakımlarını kendileri keşfedecektir. Sadece rekabette yalnız değiller. Bazı genç yarışmacılar var ve bazıları önder grupla aynı yaş grubuna ilişik. Bu adamlar bu aşırı rekabetçi tesislerde rekabet edebilecekler mi?

Ebedi Erkekler Anime

Eternal Boys Anime: Çıkış Zamanı

The Eternal Boys Anime, 11 Ekim 2022’de gösterime girecek. Animenin Fuji TV’de yayınlanacağı saat 2:20. Sadece FOD, animeyi 26 Eylül 2022’de yayınlayacak. Sadece hayranların, animeyi herhangi bir duraklama olmadan seyretmek için bir aboneliğe ihtiyacı olacak. Yaklaşan anime serisi hakkında daha çok güncelleme için The Anime Daily’yi takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply