Evde Ahşap Telefon Kılıfı Yapma

0

Merhaba Dostlar, sizlere yepyeni bir iş imkanı ve bununla beraber son zamanların popüler uğraşlarından önde gelen Evde ahşap telefon kılıfı yapma işini anlatacağım. İnanıyorum ki evde ek iş elde etmek isteyen arkadaşlarımıza ve aksesuar,hediyelik eşya,elektronik mağazalarda ki işverenlerimiz için de yeni bir istihdam edinme şansı olacaktır.

Elbet çoğumuz yaşam standartlarımızın yüksek olması ve daha çok gelir elde etmek isteriz. Bunun için de kimi zaman kendi mesleğimiz kafi olmaz. Bu benzer biçimde durumlarda part time ek gelir sağlayacağımız iş yerlerine başvururuz.

Evde Ahşap Telefon Kılıfı Yapma

Bu iş imkanı yardımıyla artık bunlara gerek kalmayacak. Boş olan zamanlarımızı değerlendirip bizlerde evde kendi ek gelir sahamızı oluşturacağız. Evde ahşap telefon kılıfı yapma işi ile ek gelir elde edebilir bunu bir ekip çalışmasına dönüştürerek kazancınızı daha da fazlalaştırabilirsiniz. Ek olarak bebek sahibi,çalışan,öğrenciler benzer biçimde devamlı olarak boş vakti olmayanlar içinde oldukça esnek sistemli bir iş olanağıdır.

Son günlerde sıkça rastladığımız ve fazlaca rağbet gören ahşap üstüne yakma kalemi ile meydana getirilen isim,fotoğraf,siyasal simge yada kendinize ilişkin bir logoyu üstünde taşıyan telefon ve tablet kılıfları dikkatimizi çekiyor. yapımı fazlaca kolay olan lüzumlu tüm malzemeyi ise işveren şirket yada telefon aksesuarı satan toptan iş yerlerinden temin edeceğiniz benzer biçimde 20 ila 30TL civarındaki bir yakma kalemi aleti ile bu işin üstesinden geleceğiz,

Evet gelelim hepimizin merak etmiş olduğu yapım süresi ve ücretler benzer biçimde öteki mevzulara, dostlar ilk olarak bir telefon yada tablet kılıfımıza uygulanacak olan şekli yazıcıdan çıkartıp kılıf üstüne sabitleme işlemi yapıyoruz ve şeklin işlenme süresi boyut ve işçiliğine bakılırsa 10 dakika ile 1.5 saat içinde değişiklik gösteren bir süre zarfı bulunuyor. Boyutuna bakılırsa fiyatlar min. 25-50 TL içinde değişmektedir, Kılıf fiyatı ve işveren firmanın kılıf başı alacağı ücret dışındaki tüm kazanç size kalacaktır.

Evde Telefonu Kılıfı Yapma

Yaptığınız kılıfları ek olarak kendinize hususi oluşturacağınız bir internet sayfası, toplumsal medya hesabı yada antak kalma yapacağınız bir aksesuar mağazasında da satışa sunabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey aşağı kısımdan yorum olarak, bu işi niçin istediğinizi, hangi şehirde yaşadığınızı ve kaç şahıs çalışacağınızı yazmaktır. Müracaat yaparken telefon numaranızı lütfen yazmayınız. Gizlilik açısından önemlidir.

Kullanıcılar bu tarz şeyleri da aradı


Leave A Reply