Exxen Leyla ile Mecnun Yeni Sürem Tanıtımı Gösterildi Exxen Leyla ile Mecnun için beklenen haber geldi. Dizinin yeni sezonu için fragman gösterildi. Peki yeni sezonda bizi neler bekliyor? Sürprizler var mı?. 6 saat 27 dakika ilkin

0

Yeni sezonunun ne süre geleceğini hala öğrenmek istediğimiz Leyla ile Mecnun için beklenen an yaklaşmaya başladı. Hala bir tarih verilmiş değil fakat sürem için hazırlıkların tamamlandığı net olarak ortaya çıktı.

Zira dizinin yeni sezonunun ilk tanıtımı da gösterildi. Daha ilkin TV8 kanalında parça parça gösterilen yeni sürem fragmanı, şimdi de dizinin toplumsal medya hesabından paylaşıldı.

Dizinin yeni sezonundan neler beklediğimizi de net olarak gösteren fragman, kafaları karıştırmadı değil.

Exxen Leyla ile Mecnun Yeni Sürem Fragmanı

Yeni sürem için paylaşılan fragmana gore Erdal Bakkal’ın hastaneye düştüğünü görüyoruz. Aslına bakarsanız geçen sezonda da Erdal Bakkal bir kriz geçirmişti dizinin sezonu da orada bitmişti.

Görünen o ki Erdal Bakkal gözlerini hastanede açacak. Doğal ki bu derhal olmayacak. Şimdi de Erdal Bakkal’ın komada kaldığını göreceğiz. Bir süre kahramanlarımız Erdal Bakkal’ı uyandırmaya çalışacak şeklinde duruyor.

Fakat iyi haber de gene fragmanda karşımıza çıkıyor. Zira Erdal Bakkal uyanıyor. Onun haricinde Leyla ile Mecnun’un da sonunda bir araya geldiğini görüyoruz. Muhtemelen eşlerinden ayrılmış bir halde karşımıza çıkacak olan ikilinin sevgili oldukları gözükecek.

Doğal ki bu serüven içinde ikilinin neler yaşayacağını tam olarak bilemiyoruz. Onu artık yeni sürem yayınlandığı süre göreceğiz.

Yeni sürem için fragmanda dikkat çeken bir öteki kısım da İskender’in durumu. Fakat bunu ayrı bir mevzu olarak ele alalım. Şimdilik sizi yeni sürem Leyla ile Mecnun fragmanı ile baş başa bırakalım. Hala gösterim tarihinin belli olmadığını da bir kez daha hatırlatalım.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.