Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 08:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 08:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu programını saat 08:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Spordan, sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye, gündem yaratacak röportajlar, garip öyküler Çalar Saat’te.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 07:45’te başlamış olan Fatih Cenk ile Sabah Sohbetleri adlı programdan sonrasında saat 08:30’da başlamış olacak.

Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu programının yayını, 11:15’te gösterilen Iktisat Arası adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply