Fatih Ürek kaza yapmış oldu sıhhat durumu iyi mi?

0
Fatih Ürek kaza yaptı sağlık durumu nasıl?

ir konser için Bodrum’da bulunan müzisyen Fatih Ürek’e nazar değdi. Hem tail hem de konser için Bodrum’da trafik kazası geçiren Fatih Ürek sıhhat durumunu sevenleriyle paylaştı

Şarkıları ve yılan dansıyla magazin gündemini işgal eden şarkıcılardan bir olan Fatih Ürek, Bodrum’da trafik kazasına karıştı. Toplumsal medyayı hareketlendiren kazayı merak eden Fatih Ürek fanatikleri soruyor, Fatih ürek’İn sıhhat durumu iyi mi? Kaza sonrası Fatih Ürek’İn sözleri haberimizde. Şimdi detaylar

Fatih Ürek kaza yapmış oldu sıhhat durumu iyi mi?

Bir konser için soluğu Bodrum’da bulunan müzisyen Fatih Ürek’e nazar değdi. Hem tail hem de konser için Bodrum’da trafik kazası geçiren Fatih Ürek yaşadıklarını şu sözlerle fanatiklerine söyledi: “Birden arkadan aracıma çarptılar. Ne işe yaradığını ben de anlamadım. Korktum açıkçası… Oldukça şükür bende kaygı uyandıracak bir durum yok”

Sıhhat durumu oldukça iyi!

Habertürk’ten magazin gündmeini takip eden Onur Aydın’ın haberine gore; Fatih Ürek, önceki gece Bodrum Gölköy mevkiinde seyir halindeydi. Trafik kazası geçiren ve kazayı yara almadan atlatan Ürek, basın mensuplarına yaşamış olduğu acı verici vakası detaylarıyla söyledi. İşte kaza sonrası Fatih Ürek’ten meydana getirilen izahat: “Birden arkadan aracıma çarptılar. Ne işe yaradığını ben de anlamadım. Korktum açıkçası… Firmanın otomobili, kendi arabam değil. Maddi hasar oluştu, gördüğünüz benzer biçimde… Oldukça şükür bende kaygı uyandıracak bir durum yok. Uzun süredir otomobil kullanmıyordum, bugünlük acil kullanmam gerekti. Başıma bu durum geldi.”

Olayın sıcaklığıyla kısa süreli şok yaşayan müzisyen Fatih Ürek, sıhhat görevlilerin ilk müdahalelerin peşinden evine gitmesine izin verildi. Basın mensuplarının, “Geçmiş olsun” dileklerine teşekkür ederek karşılık veren Ürek, yaşamış olduğu şoku şu sözlerle dile getirdi: Küçük bir kaza geçirdim, yol kenarında bekleyen bir karı sürücüye arkadan vurdum. Birazcık hasar var fakat korkulacak bir şey yok”

Otomobilde maddi hasar oluştu

Meşhur şarkıcının benim değil firmanın otomobili söylediği otomobilde ise maddi hasar meydana geldi. Her iki tarafında birbirinden şikayetçi olmadığı kaza sonrası Fatih Ürek’in kullandığı otomobil, çekici ile kaza yerinden alınarak, otoparka çekildi. Olayın peşinden sevenlerine toplumsal medya hesabından iyi bulunduğunu bildiren paylaşımlar icra eden Fatih Ürek, vaka mahallene gelen bir taksi ile evinin yolunu tuttu.

03-07-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de hayata merhaba dedi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply