Fısfıs doğrusu nefes alma makinesi birkaç malzemeden oluşur. Sıhhat ürünlerini kullanırken hijyene ve kullanım şartlarına uymak gerekir.

Fısfıslar aslen birer hava kompresörü denilebilir sıvı ilaçların nefes yöntemiyle alınabilmesi elde eden fısfıslar çoğu zaman nefes alma makinesi adıyla da satılabilir. Genel anlamda astım hastaları tarafınca kullanılan ve ilaçların direkt yere gönderilmesi ihtiyaç duyulan durumlarda hava yollarının açılması ve daha rahat nefes alınabilmesi için kullanılır.

Fısfıslar temizlemesi fazlaca kolay olan bu ürünlerin kullanımı da fazlaca basittir aşağıda iyi mi kullanılmasına gerektiğine dair detaylar paylaşılmıştır.

Kompresör tüp tabak ve ağızlık benzer biçimde ya da maske olduğu benzer biçimde tüm bu ekipmanların eksiksiz bir halde yer altından Güvenli olmanız gerekiyor ve doktorunuzun talimatları doğrultusunda kullanmanızda büyük bir yarar görmüş olacaksınız.

Kompresörü düz bir zeminde fişin yanına yerleştirdikten sonrasında fişe takının ve ilacın kapağının içinde bulunduğunu ve kapak ağızlık ya da maske ile takılır maskeler küçük çocuklarda çoğu zaman daha iyi netice verir.
Ağız ve burun Tabip maskesi benzer biçimde başına arkasında uzayan elastik kayışlar lakaplar ve beyaz yerine plastikten yapılmış olan kısım daha rahat bir halde solumanızı sağlar.
Kompressor çalıştırıldıktan sonrasında maskeden buğu çıktığını sizde farkına varacaksınız. Bu kapağın içindeki ilaç tamamen bu alışana kadar kompresör açık tutun ortalama 10 dakika civarında sürebilir kompresörü kapattıktan sonrasında maske ya da aldığınız da çıkartın ve temizlerken fıstığının kapağını kapatın tüpten çıkarttın maske ya da ağırlığınızı sıcak sabunlu suda sudan geçirin.

Temizlik gerçekleştirmiş olduğumuz su sabun solüsyonunda 3 ölçek su için Bir ölçek sirkenin bulunmuş olduğu solüsyon ya da sabun bulunan solüsyon hazırlayabilirsiniz.

Fısfıs işlemi tamamlandıktan sonrasında buğu çıkmadığında fısfıs kapağını kapatın ve kompresörü dinleyerek aslına bakarsanız içerisini boşaldığını sizlere de kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Fısfıs içindeki ilaçlar boşaldığında kolaylıkla anlayabileceğiniz bir ses çıkarmaktadır. Üm tıbbi malzemeler satan dükkanlarda İnternette de eczanelerden satın alabileceğiniz bu Tipi temizlemeniz E gerek kalmamıştır birkaç haftada bir üreticinin Optimum performans kılavuzuna nazaran değiştirerek daha avantajlı sonuçlar alırsınız
Site Adresi:

Bir cevap yazın