Fox TV Tozluyaka 11.Bölüm Tek Parça İzle 11 Eylül Pazar!

0

Fox TV Tozluyaka 11.Bölüm Tek Parça İzle 11 Eylül Pazcaar!…Fox TV’nin yeni dizisi Tozluyaka yeni kısmı ile 11 Eylül Pazcaar akşamında seyircisiyle byüceşuyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Tozlukaya’nın 11.Bölümünde neler olacak?

Cemre’ye meydana getirilen haksızlık Ali ve dostları kadar Berk’in de oldukca pişman olmasına niçin olur. Hepimiz yapmış olduğu hatayı tesözi etme derdindeyken Ali ve Berk’e uyarı durumunda bir başka gizemli ileti daha gelir. Sadece bu kez bu gizemli kişinin kim byücenduğunu bulmaya oldukca yaklaşmıştır Ali. Kenan’ın evinde Vefa’ya ilişik anahtarlığı kabul eden Derya’nın şüpheleri ise had evredadır. Gençlere bu durumu anlatfakatdığı için tek destekçisi Önder’den yardım ister. Kenan’ın konser gecesine dair sakladıkları olduğuna inanıyorlardır ve bunu kanıtlfakatk için harekete geçerler. Tüm bu kaosun ve gizgüvenli içinde yeşeren aşklar, yeni dostlıklar ve biten dostluklar ile yeni başlangıçların ilk adımı da atılmış olur.

Cemre ve Ali’nin yakınlaşması mütevazcaıce Berk’i değil, Zeyno’yu da çileden çıkarır. Sessiz hesaplaşmalar sürerken Ali ile Cemre ise hala bu yakınlaşmanın şaşkınlığındadır. Fakat bu durum Ali’leri yolundan saptırmazca. Onlar hala Vefa’ya o gece neler byücenduğunu bulmaya çalışıyorlardır ve oldukca büyük bir sürpriz yaşanır. Hazcaal artık daha oldukça gerçekleri gizleyemiyordur. O geceye dair bir itirafta byücenur. Her şey baştan başlıyordur…

Talih bile yolunu şaşırmadan uğrfakatzdı Tozluyaka’ya fakat bodoslfakat daldı birbirlerini kardeş seçenlerin arasına…Umudun yolcyüceğu başladı bu kez… Geçtikleri her sokağa, adını söylekidikleri her insana, zulüme, hakkaniyetsizliğe, sevgiye aç olanlamış olura dokunmalarını elde etmiş oldu… Bu her insanoğlunun öyküsiydi. Onlar mütevazcaıce içimizdeki ikincilhli olanlamış olurdı.

Leave A Reply