Fox TV'den Yeni Programı: Kazanan Restoran

0
Fox TV'den Yeni Programı: Kazanan Restoran

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir program başlıyor. Kazanan Restoran İlker Ayrık’ın sunumuyla oldukca yakında seyirciyle buluşuyor.

Geçtiğimiz sürem pek oldukca diziyi ekrana getiren sadece bunlardan istediği verimi alamadığı için pek çoğunu gösterim akışından çıkaran Fox Tv bu sezonda yaz sezonunda birbirinden iddialı dizileri seyirciyle bir araya getiriyor. Yaz sezonunda en oldukca diziyi ekrana taşıyacak olan kanal bununla beraber eylül gösterim periyodu içinde hazırlıklarını yoğun bir halde sürdürüyor. Kanal dizilerin yanında yeni programlarla da seyirciyi kendi ekranına çekmeye çalışıyor. Derhal her sürem bir yiyecek yarışma programını ekranına taşıyan ve Tv 8 ekranlarındaki MasterChef Türkiye’ye rakip olmaya çalışan kanal şimdide benzer bir yarışmayı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Şu sıralar tanıtımları gösterilen Kazanan restoran adlı yarışmanın oldukca yakında Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşması umut ediliyor.

Kazanan Restoran Oldukça Yakında

Pervasız Yapım tarafınca hazırlıkları sürdürülen ve yazları Fox Tv ekranında seyirciyle buluşacak olan yeni bir yarışma programı yayına girmek için gün sayıyor. Meşhur isim İlker Ayrık tarafınca sunulacak program için son hazırlıklar yapılıyor. 10 Restoranın hem ekip ekip ve hem de bireysel olarak yarışarak kendini göstermeye çalışacağı ve büyük patronların ilgisini çekmeye ve gözdesi olmaya çalışacağı Kazanan Restoran’ın izleyici tarafında iyi mi bir karşılık bulacağı merak mevzusu oldu. Halen yarışmacı adaylarının başvurularını kabul eden programın bayram sonrasında ekrana gelmesi umut ediliyor.

İlker Ayrık Sunuyor

Pervasız Yapım tarafınca hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan eğlence yarışma formatındaki Kazanan Restoran, kendi restoranını oluşturmak ya da büyütmek isteyenlerin yarışacağı bir program Yiyecek Sepeti tarafınca desteklenen programın sunuculuğunu bilhassa bu tür programlarda yapmış olduğu sunuculukla beğeni toplayan meşhur oyuncu İlker ayrık meydana getirecek. Kazanan yarışmacının Türkiye’nin en büyük yatırımcılarıyla ortak olarak hayalindeki restoranın sahibi olma şansını yakalayacağı programın başvuruları Fox Tv resmi internet sayfasında devam ediyor. Eğlence ve neşenin bir an bile düşmeyeceği program yaz aylarının iddialı yapımları arasına girmeye çalışıyor. Pervasız Yapım tarafınca hazırlanan programın alacağı reytinglere bakılırsa eylül gösterim döneminde de devam edebileceği konuşuluyor. Program tanıtımları Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken oldukca kısa zamanda ekrana geleceği belirtiliyor.

03-07-2022
Yazar Hakkında

Emir Mete

1984 senesinde Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir halde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
mail

Leave A Reply