Gecenin Ucunda – Star TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 01:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Gecenin Ucunda – Yıldız TV, 19 Kasım 2022 Cumartesi 01:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Gecenin Ucunda, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Gecenin Ucunda programını saat 01:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kurumsal iş hayatında tanık olduğu haksızlıklar, insan kaynakları uzmanı Macide’yi bir çıkış yolu aramaya iter. Macide, kurtuluşunun sadece başkalarına yardım ederek olacağını anlayarak, küçükken babasından el almış olduğu şifacılık yoluna girmeye karar verir. Sonrasında işinden çekilme edip Ankara’dan ayrılarak eğitim almak suretiyle İstanbul’un yolunu meblağ.

Yolda ilaç devi Işık Ailesi’nden Ahmet Işık’la tanışır. Ahmet, Macide’ye ilk görüşte sevgi duymaya başlar. Şifa verdikçe şifa bulacağına inanan Macide’nin yolu, geçmişten gelen yaralar ve sırlarla örülü Işık Ailesi ile o dünyanın lideri Ahmet’in ağabeyi Kazım Işık ile tekrar ayrılmamak suretiyle kesişir.

Gecenin Ucunda, Yıldız TV’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 00:15’te süregelen Toprak ile Fidan adlı programdan sonrasında saat 01:30’da başlamış olacak.

Gecenin Ucunda programının yayını, 04:00’te gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply