Gecenin Ucunda – Star TV, 4 Aralık 2022 Pazar 06:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların yayın akışı sizlerle..,

Star TV’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Gecenin Ucunda, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Gecenin Ucunda programını saat 06:00’da Star TV’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Star TV kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Kurumsal iş hayatında şahit olduğu haksızlıklar, insan kaynakları uzmanı Macide’yi bir çıkış yolu aramaya iter. Macide, kurtuluşunun ancak başkalarına yardım ederek olacağını anlayarak, küçükken babasından el aldığı şifacılık yoluna girmeye karar verir. Daha sonra işinden istifa edip Ankara’dan ayrılarak eğitim almak üzere İstanbul’un yolunu tutar.

Yolda ilaç devi Işık Ailesi’nden Ahmet Işık’la tanışır. Ahmet, Macide’ye ilk görüşte aşık olur. Şifa verdikçe şifa bulacağına inanan Macide’nin yolu, geçmişten gelen yaralar ve sırlarla örülü Işık Ailesi ile o dünyanın lideri Ahmet’in ağabeyi Kazım Işık ile bir daha ayrılmamak üzere kesişir.

Gecenin Ucunda, Star TV’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 04:00’te başlayan Güzel Köylü isimli programdan sonra saat 06:00’da başlayacak.

Gecenin Ucunda programının yayını, 08:45’te yayınlanan Çöp Adam isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply