Gelin Evi 23 Kasım 2022 Puanları (Özge Arslanyılmaz)

0

Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Aslı Hünel’in Show Tv Ekranlarının sevilen Yiyecek yarışma programı Gelin Evi 23 Kasım 2022 Puanları (Özge Arslanyılmaz) İşte detaylar..

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi programın da bu haftanın 3. günü yarışmacısı Özge kaç puan aldı izleyenler tarafınca merak ediliyor. Yapmış olduğu açıklamalarla insanların dikkatini üstüne çeken Özge gelinin almış olduğu puanlar yazımızda sizlerle.

23 Kasım Çarşamba Gelin Evi Puan Neticeleri açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın 3. günün de yarışan Özge geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Özge Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 3. günün de yarışacak olan Özge Arslanyılmaz yapmış olduğu iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yapmış olduğu yorumlar ile bu hafta gerilmiş geçeceğinin sinyalini veren Özge’nin ikimiz de biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafınca internette toplumsal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Özge Kimdir? Gelin Evi Özge Kaç Yaşlarında? Gelin Evi Özge Nereli? şeklinde sorularla aranmaya başlanan Özge gelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şu şekilde listeledik.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Özge Gelin yarıştı. 23 Kasım 2022 Çarşamba günü Show TV ekranlarında gösterilen 972. bölümde yarışan Özge geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Özge Geline diğeri yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

  • Hazal Gelin: x Puan
  • Gözde Gelin: x Puan
  • Elif Gelin: x Puan
  • Sevde Nur Gelin: x Puan

Özge Toplam Puan: xx

Gelin Evi 972. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi 22 Kasım 2022 Puanları 971. Bölüm İzle

Leave A Reply