Gelin Evi 4 Ekim 2022 Puanları (Betül Durbak)

0

Bu makalemizde s2022re günlük olarak yayınladığımız : Aslı Hünel’in Show Tv Ekranlarının sevilen Yiyecek yarışma programı Gelin Evi 4 Ekim 2022 Puanları (Betül Durbak)

İşte detaylar..

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi programı da bu haftanın 2. gün yarışmacısı Betül Durbak 2022yenler merak ediyor. Sıhhatli çocuklar için yapılacaklar Betül çocuklarımızı bu yazımızda s2022re tanıtacağız.

4 Ekim Salı Gelin Evi Puan Neticeleri açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi gün içinde TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya devam ediyor. Bu haftanın 2. gününde yarışan Betül’e verilen puanları yazımızın devamından devam etmekten. Dört gözle beklenen tüm cevapları haberimizde.

Gelin Evi Betül Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 2. günün de yarışacak olan Betül Durbak iddialı ile final günü de büyük bir armağan kazanacağını söylüyordu. Yaptığımız yorumlar ile bu hafta gerilmiş olacaksın sinyal veren Gelin Evi Betül Durbak’ın biz de aramalarını. İzleyiciler vesilesiyle toplumsal ağlarında Gelin medya da ve arama motorları Evi Betül Kimdir? Gelin Evi Betül Kaç Yaşlarında? Gelin Evi Betül Nereli? benzer biçimde sorularla aranmaya başlanan Betül gelin merak edilenlerin cevaplarını şöyleki listeledi.

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmalarında bugün Betül Gelin yarıştı. 4 Ekim 2022 Salı günü televizyonu göster Ekranlarında 936. uzayan Betül’e verilen puanlar programlarıyla sürdürülmeye başlanıyor. Bu haftanın 2. günün de çey2022ri sergilenen düğün videoları 2022nen Betül Gelin öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

  • Esra Gelin: x puan
  • Pelin Gelin: x puan
  • Reyhan Gellin: x Puan
  • Canan Gelin: x Puan

Betül Durbak Toplam Puan: x

Gelin Evi 936. Bölüm

İkramda üstüme yoktur, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Mutfaktaki hünerlerinden gelenekeklerine kadar her şey birbiriyle uyum içindedir. Evlilikler, düğünler, altınlar, teklifler ve daha çok eşyalı programda s2022ri bekliyor. Her gün yenin evlerine konuk olacak gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi 3 Ekim 2022 Puanları | Ezra Demirci

Leave A Reply