Gelin Evi 5 Ekim 2022 Puanları (Pelin Ak)

0

Bu makalemizde s2022re günlük olarak yayınladığımız : Aslı Hünel’in Show Tv Ekranlarının sevilen Yiyecek yarışma programı Gelin Evi 5 Ekim 2022 Puanları (Pelin Ak)

İşte detaylar..

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi programı da bu haftanın 3. gün yarışmacısı Pelin Ak 2022yenler tarafınca merak ediliyor. Yapılacak eğitimle çocuklar için düşünülecek olan Pelin gelinin puanları okulumuzdan alınacak.

5 Ekim Çarşamba Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi gün içinde TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya devam ediyor. Bu haftanın 3. gününde yarışan Pelin’e verilen puanları yazımızın devamından devam etmekten. Dört gözle beklenen tüm cevapları haberimizde.

Gelin Evi Pelin Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 3. günün de yarışacak olan Pelin Ak iddialı ile final günü de büyük bir armağan kazanacağını söylüyordu. Yaptığınız yorumlar ile bu hafta gerginin sinyalni veren Gelin Evi Pelin’in biz de araştırmasını araştırdık. İzleyiciler vesilesiyle toplumsal ağlarında Gelin medya da ve arama motorları Evi Pelin Kimdir? Gelin Evi Pelin Kaç Yaşlarında? Gelin Evi Pelin Nereli? şeklinde sorularla aranmaya başlanan Pelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şöyleki listeledi.

  • 25 Yaşlarında
  • 1.5 Aylık Evli
  • Bursalı
  • Alan kişi Temsilcisi

Pelin Ak Resmi Instagram Hesabı: @pelinakblogu

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından kabul edilen Gelin Evi yarışmalarında bugün Pelin Gelin yarıştı. 5 Ekim 2022 Çarşamba günü televizyonu göster Ekranlarında 937. uzaya Pelin geline verilen puanlar programlarında ilerletilmeye çalışılmaya başlanıyor. Bu haftanın 3. günün de çey2022ri sergilenen düğün videoları 2022nen Pelin Gelin öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

  • Ezra Gellin: x puan
  • Betül Gelin: x puan
  • Reyhan Gellin: x Puan
  • Canan Gelin: x Puan

Pelin Ak Toplam Puan: xx

Gelin Evi 937. Bölüm İzle

İkramda üstüme yoktur, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Mutfaktaki hünerlerinden gelenekeklerine kadar her şey birbiriyle uyum içindedir. Evlilikler, düğünler, altınlar, teklifler ve daha çok eşyalı programda s2022ri bekliyor. Her gün yenin evlerine konuk olacak gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi 4 Ekim 2022 Puanları (Betül Durbak)

Leave A Reply