Gelinim Mutfakta – Kanal D, 8 Eylül 2022 Perşembe 03:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gelinim Mutfakta – Kanal D, 8 Eylül 2022 Perşembe 03:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Gelinim Mutfakta, 8 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Gelinim Mutfakta programını saat 03:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yarışmacı gelinlerin en leziz yiyecekleri yapmış olup kayınvalidelerden en yüksek puanları almak için ter döktüğü Gelinim Mutfakta gene ödül olarak altın dağıtmaya devam ediyor. Gün birincisinin bir çeyrek altın, hafta birincisinin de beş altın bilezik kazanılmış olduğu yarışma tüm heyecanıyla ekranda!

Gelinim Mutfakta, Kanal D’de gösterilen ve 8 Eylül 2022 Perşembe günü saat 00:15’te başlamış olan Deli Saçması adlı programdan sonrasında saat 03:15’te başlamış olacak.

Gelinim Mutfakta programının yayını, 05:15’te gösterilen Magazin D Yaz adlı program başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply