Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı ile SHOW TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Gelsin yaşam bbilimselş olduğu benzer halde dizisinin yeni kısmı perşembe akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 11.Bölüm Fragmanı

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin 11. bölüm özeti oku SHOW TV. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sünnet düğünündeki tamamımız Sadi’nin zeybek oynayışını mevzuşurken ansızın ortadan kaybolcaan Sadi bir çatıda Kırdarların adamıyla yüzleşir. Melek mahkemenin istediği fizyolojik denetim için Celal ve anasıyle özgütaneye gider. Muayenede Celal’in yürümüş olduğu kanıtlfakat edilecek diye bekleyen Melek doktorun raporuyla neye uğramış olduğunı şaşırır. Mehmet’in geçirdiği özgütalık dvakasısıyla pilav satmaya çıkan Can, Arazcalarla karşılaşır. İkili içinde yaşanmış olan restleşmeye Sadi Payaslı’nın müdahil olması vakası asla tahmin edilmeyen bir noktaya taşır. Derya, Songül’ün istediği raporu vermek için okula uğrar. Fakat okula geldiği sırada Sadi ve Mert içindeki mevzuşmaya kulak mevzuki olması Sadi’yi zor durumda bırakır. Gizem’in anası Türkan, Rıza ve minik kızının evinde ise girer. Rıza kızına oldukca düşkün bir babadır. Türkan bu sırada Gizem’den habersiz onun yaşamıyla ilgili kararlar almaya adım atar. Üzerine plaka geçirildiğini öğrenen Osman Baba soluğu trafik şubede alır ve ona destek olma gorevi Songül’e verilir. Kırdarlar ve Osman Baba’nın beraber hareket etmeye başladığını öğrenen Sadi ise Songül’ü korumak için Osman Baba’nın karşısına çıkar.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde Dizi Mevzusu

Yeraltı dünyasının en korkulan adlarınden önde gelen Yedi Güvenilir, düşmanlamış olurının kendisine düzfiiliş olduğu bir hücumda yanlışlıkla bir evladın yaşamını yitirmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp güvenlike teslim olur ve mafyanın çökertilmesine destek sunar. Yedi Güvenilir kayıtlara ölü olarak geçer ve o gündson olarakra yaşamına Sadi Payaslı olarak ilaçm etmeye adım atar. Coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’nde goreve süregelen Payaslı’nın oraya yanında komiser Songül’le beraber yerleştirilir. Kotomobilyır Lisesi’nin tek mevzuki ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Hakkaniyet Bakanlığı’nın pilot okul uygulfakatsıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim gorecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de öyküleri de değişikdır…

Hakkında her insanoğlunun yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazcaırlanan ‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde’, yaşfakat bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşamlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Hepimiz ikinci bir şansı hak eder” diyecek. kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Kotomobilyır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmazca hakkaniyet duygusu ile yaşfakat bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

Leave A Reply